Wspólny Bilet – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Animowany obrazek pociągu jako uzupełnienie bannera

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Wspólny Bilet

Pasażerowie kolei w Polsce mogą korzystać ze Wspólnego Biletu. Dzięki tej usłudze podróżni mogą kupić jeden bilet na całą podróż, a jego cena zostanie wyliczona w oparciu o jedną zupełnie nową taryfę. Wspólny Bilet to przede wszystkim wygoda i spore oszczędności.

Oszczędzasz czas

Bilet na skomplikowaną podróż koleją, kupisz w jednym okienku lub w kilku krokach w Bilkom!

Oszczędzasz pieniądze

Korzystając z usług przewoźników w ramach Wspólnego Biletu, Twoja podróż może być tańsza!

Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

W ramach Wspólnego Biletu, możesz skorzystać z oferty 10 przewoźników. Dzięki tysiącom możliwych połączeń, dalekobieżnych regionalnych i podmiejskich bez problemu dotrzesz do wielu miejsc w kraju.Pamiętaj tylko, że Wspólny Bilet możesz kupić maksymalnie na sześć odcinków przejazdu (przez odcinek należy rozumieć przejazd jednym pociągiem), przy czym tylko dwa następujące po sobie odcinki mogą być realizowane pociągami tego samego przewoźnika.

Łatwiej zaplanujesz podróż

Kasjerzy z chęcią pomogą zaplanować Twoją podróż z przesiadką oraz pomogą w wyborze optymalnej oferty. Bilkom zaproponuje najdogodniejsze połączenia i również wskaże najkorzystniejszą ofertę. Dodatkowo wraz ze Wspólnym Biletem otrzymasz plan podróży, w którym znajdziesz informacje m.in. o numerze oraz kategorii pociągów, którymi będziesz realizował przejazd, stacjach przesiadek oraz godzinach przyjazdu i odjazdu pociągu.

W podróży nie musisz być sam

W ramach Wspólnego Biletu możesz zabrać swojego pupila lub niezbędne w podróży rzeczy, tj. bagaż czy rower, płacąc za nie raz, niezależnie od liczby przesiadek!

Kupisz bilet w łatwy sposób!

Wspólny bilet kupisz na terenie całego kraju, w setkach kas: PKP Intercity, POLREGIO, PKP SKM w Trójmieście, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Kolei Wielkopolskich, Kolei Mazowieckich, Kolei Małopolskich, Kolei Śląskich oraz Arriva RP. Dodatkowo Wspólny Bilet na przejazdy pociągami PKP Intercity, POLREGIO, PKP SKM w Trójmieście, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Kolei Małopolskich, Arriva RP, Kolei Wielkopolskich, Kolei Śląskich oraz Kolei Dolnośląskich kupisz szybko i wygodnie online w Bilkom.

Warunki taryfowe oferty specjalnej "Wspólny Bilet" - obowiązujące od 1 lutego 2024 r.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.