Studencki za zeta – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Baner przedstawia zdjęcia atrakcji turystycznych w województwie, do których można dojechać ŁKA.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Studencki za zeta

Specjalna oferta biletowa skierowana do studentów szkół wyższych.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego oraz powrotem uczelni wyższych do kształcenia w trybie stacjonarnym, przygotowaliśmy dla studentów specjalną ofertę biletową, która ma ich zachęcić do podróżowania łódzką koleją.

Oferta będzie obowiązywała w terminie od 1 do 31 października br.  W ramach oferty studenci (do ukończenia 26 roku życia), na podstawie biletu odcinkowego okresowego, mogą podróżować przez cały ten okres za 1 zł pociągami kategorii ŁKA, w relacjach na obszarze województwa łódzkiego.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 września i będzie trwała do 7 października.
Bilety będą honorowane w pociągach REGIO spółki POLREGIO kursujących na obszarze województwa łódzkiego.

Podróż ŁKA przynosi same korzyści: oferujemy szybkie, tanie i komfortowe połączenia na terenie województwa łódzkiego oraz miasta Łodzi. Spółka dysponuje wyłącznie nowymi pociągami, które zostały wyposażone we wszystko, co powinien posiadać nowoczesny skład, m.in.: bezpłatne wifi, klimatyzację, gniazdka elektryczne i USB.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, studenci podczas podróży mogą - w zależności od potrzeb – oddać się pracy lub odpocząć. Dla miłośników jednośladów oferujemy bezpłatny przewóz rowerów w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Dodatkowo, podróżując pociągiem dbamy o środowisko naturalne, ponieważ kolej jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu zbiorowego.

Regulamin oferty - plik pdf.

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.