Sprinter za dwie dychy – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Sprinter za dwie dychy

10.01.2023 r.

Grafika okazjonalna - przedstawia logo ŁKA, a pod nią wizerunek banknotu 20 zł, na którym jest napisane "Sprinter za dwie dychy - 1000 biletów w promocyjnej cenie".

Dołącz do ponad 2 milionów zadowolonych pasażerów podróżujących od 2016 r. na trasie Łódź – Warszawa – Łódź i kup bilet tam/powrót za 20 zł!

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty promocyjnej "Sprinter za dwie dychy", w ramach której można zakupić bilet tam/powrót na pociąg ŁKA Sprinter w cenie 20 zł. 

PULA BILETÓW WYCZERPANA. Dziękujemy za skorzystanie z promocji! 

Bilet obowiązuje na trasie Łódź-Warszawa-Łódź lub Warszawa-Łódź-Warszawa. Sprzedaż rozpoczyna się 10 stycznia i trwa do 28 stycznia lub do wyczerpania puli (tysiąc biletów).

Promocyjną ceną objęte są przejazdy w weekendy ferii zimowych w województwie łódzkim, tj. 14-15, 21-22 i 28-29 stycznia 2023 r. 

Bilet w ramach oferty można nabyć w następujących kanałach sprzedaży:

Przy zakupie biletu w promocyjnej cenie obowiązują ulgi ustawowe. 

Szczegółowy regulamin oferty - plik pdf. 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.