Wakacyjne wycieczki pociągami ŁKA – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Wakacyjne wycieczki pociągami ŁKA

21 czerwca na Dworcu Łódź Fabryczna zaprezentowany został pociąg w barwach na 100-lecie Województwa Łódzkiego. Prezentacja inauguruje sezon kolejowych wycieczek organizowanych przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną wraz z partnerami.  Wyjazdy zostały dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego WŁ. Zachęcamy do udziału w projektach:

„Pociągiem na 100-lecie Województwa Łódzkiego” – to projekt realizowany przez ŁKA i Fundację Przyjaciół Zabytków Rzemiosła, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego WŁ. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w 6 wycieczkach do miast regionu. W programie każdego wyjazdu jest zwiedzanie z przewodnikami i gra miejska. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe gadżety i przewodniki. Przejazd zapewnia ŁKA. Z okazji 100-lecia Województwa jeden z pociągów przewoźnika został oklejony grafiką nawiązującą do historii regionu i jego zabytków. Pierwszy przejazd pociągu już 23 czerwca. Program wycieczek:

L.P.

Data

Relacja

1.

23 czerwca

Łódź Fabryczna – Tomaszów Mazowiecki – Łódź Fabryczna

2.

30 czerwca

Łódź Kaliska – Zduńska Wola – Łódź Kaliska

3.

7 lipca

Łódź Kaliska – Łęczyca – Łódź Kaliska

4.

21 lipca

Łódź Fabryczna – Zgierz – Łódź Fabryczna

5.

28 lipca

Łódź Kaliska – Sieradz – Łódź Kaliska

6.

4 sierpnia

Łódź Kaliska – Kutno – Łódź Kaliska

Koszt każdego przejazdu to 15 złotych. Opłata obejmuje przejazd dedykowanymi pociągami ŁKA, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, grę miejską z nagrodami, pamiątkowe upominki dla każdego uczestnika. Zapisy będą przyjmowane mailowo przed każdą wycieczką.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: lodzkalokomatywa@gmail.com

Więcej informacji o wycieczkach można uzyskać pod linkiemhttps://www.facebook.com/lodzkalokomotywa/

 

Pociągiem do smaków Łódzkiego – to kolejna okazja na kolejową wycieczkę. ŁKA wraz z Centrum Inicjatyw na Rzecz rozwoju REGIO, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego zaprasza na 4 wyjazdy do miast województwa. To doskonała okazja na poznanie regionalnych atrakcji turystycznych, regionalnych potraw i tradycji. W ramach projektu zorganizowane zostaną przejazdy do 4 miast:

L.P.

Data

Relacja

1.

11 sierpnia

Łódź Fabryczna – Radomsko – Łódź Fabryczna

2.

25 sierpnia

Łódź Fabryczna – Łowicz Główny – Łódź Fabryczna

3.

8 września

Łódź Fabryczna – Piotrków Trybunalski – Łódź Fabryczna

4.

22 września

Łódź Fabryczna – Skierniewice – Łódź Fabryczna

Koszt udziału w wycieczce to 15 zł od osoby. Opłata obejmuje przejazd dedykowanymi pociągami ŁKA, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, grę miejską z nagrodami, pamiątkowe upominki dla każdego uczestnika.

Więcej informacji: www.regiocentrum.pl

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.