Święto Kwiatów Owoców i Wrzyw – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Święto Kwiatów Owoców i Wrzyw

Już w najbliższy weekend czeka nas prawdziwa uczta smaków i zmysłów. W Skierniewicach po raz 41. odbędzie się Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, jak mówią organizatorzy – najsmaczniejsza i najzdrowsza impreza w regionie. Łódzka Kolej Aglomeracyjna, aby zachęcić mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu przygotowała ofertę „powrót gratis”. W pociągach będą czekać także smaczne niespodzianki.

Aby skorzystać z oferty specjalnej ŁKA wystarczy zakupić dowolny bilet jednorazowy na przejazd pociągiem Spółki do Skierniewic i odwiedzić stoisko przewoźnika zlokalizowane w Pasażu Nurzyńskiego w godz. 10:00-18:00. Tam podróżni otrzymają pieczęć na bilecie, upoważniającą do bezpłatnego powrotu pociągami ŁKA tego dnia. Druga pieczęć znajduje się w Skierniewickiej Parowozowni.

Oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców województwa łódzkiego jak i Warszawy. Promocją objęte są połączenia Łódź Fabryczna- Skierniewice- Łódź Fabryczna oraz Łódź Fabryczna- Warszawa Wschodnia- Łódź Fabryczna z przystankiem pośrednim w Skierniewicach. Pociągi kursować będą w zwiększonym zestawieniu.

Szczegóły oferty dostępne na podstronie Oferty specjalne i pozataryfowe.

Jak dojechać?

Odjazdy pociągów ze stacji Łódź Fabryczna: 07:17, 09:19, 09:43, 11:30, 13:16, 15:13, 17:39, 20:08

Odjazdy pociągów ze Skierniewic do Łodzi Fabrycznej: 11:41, 12:07, 14:02, 15:48, 17:36, 20:29, 22:51

Odjazdy pociągów ze Skierniewic do Warszawy: 14:00, 15:56, 18:19, 20:49

15 i 16 września w pociągach kursujących przez Skierniewice pasażerom rozdawane będą jabłka przekazane przez Organizatora Święta- Urząd Miasta Skierniewice.

Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw,

co roku przyciąga setki tysięcy gości z całego świata. Koncerty największych gwiazd polskiej i europejskiej sceny muzycznej stanowią tło dla serca wydarzenia, pełnego niepowtarzalnych smaków i zapachów. Gwiazdami tegorocznej edycji będą m.in. Ania Dąbrowska, Cleo, Mrozu, Wilki czy Kult. Stałym punktem imprezy są targi ogrodniczo-rolne, na których można m.in. zapoznać się z dorobkiem naukowym znanego na całym świecie skierniewickiego Instytutu Ogrodnictwa. Święto to także wielki kiermasz ogrodniczy, na którym w sprzedaży dostępne są niespotykane nigdzie indziej odmiany kwiatów, owoców i warzyw, a wszystko przy wyjątkowej gościnności Skierniewicza