Świąteczne podróże z ŁKA – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Świąteczne podróże z ŁKA

Łódzka Kolej Aglomeracyjna jest gotowa na świąteczne podróże. Dla pasażerów przygotowano tańsze bilety i dodatkowe pociągi z Łodzi do Warszawy. Więcej kursów po województwie obsłużą nowe pociągi Impuls2.

ŁKA wydłużyła termin obowiązywania biletu wycieczkowego, który uprawnia do 15% zniżki na bilety w jedną stronę. Oferta jest ważna od 21 grudnia od godziny 18:00 do 1 stycznia do godziny 24:00. Bilety ŁKA są dostępne m.in. w kasach na dworcach, w biletomatach w pociągach, u drużyny konduktorskiej bądź na platformach internetowych (KOLEO, biletylodzkie.pl) i w aplikacjach mobilnych (SkyCash, mPay).

Pociągi ŁKA Sprinter na trasie Łódź Fabryczna – Warszawa Wschodnia będą kursowały w weekendy, ale dodatkowo we wszystkie dni świąteczne tzn. 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia.

Więcej połączeń na terenie województwa łódzkiego w okresie Świąt obsłużą pociągi Impuls2. Nowe pojazdy 24 grudnia wyjadą na trasy z Łodzi do Kutna i Łowicza. Na co dzień Impulsy kursują pomiędzy Łodzią a Skierniewicami i Skierniewicami a Łowiczem.

Wszystkim pasażerom życzymy rodzinnych i ciepłych Świąt oraz spokojnych świątecznych podróży.