Stacja Kobiet – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Stacja Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Łódzka Kolej Aglomeracyjna zaprasza wszystkie  panie z Łodzi i województwa łódzkiego do świętowania na Dworcu Fabrycznym.


W tym wyjątkowym dniu wspólnie z naszymi partnerami zadbamy o zdrowie, urodę, kondycję fizyczną i dobre samopoczucie kobiet. W specjalnej strefie będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów, a także wykonać badania medyczne. Porad z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii  będą udzielać specjaliści z Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Do dyspozycji odwiedzających będą dietetycy, którzy nie tylko udzielą wskazówek dotyczących redukcji wagi ciała i zdrowego odżywiania, ale także zaproponują dietę obniżającą ryzyko zachorowania na nowotwory  i przeprowadzą analizę składu ciała.

Studentki z Uniwersytetu Medycznego będą edukować, jak poprawnie przeprowadzić samobadanie piersi, a także opowiedzą o profilaktyce w zakresie raka szyki macicy. Zainteresowane panie będą mogły wykonać badanie spirometrem, czyli zmierzyć objętość i pojemność płuc oraz porozmawiać z pulmonologiem i kardiologiem z Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji.
O dobrą formę fizyczną kobiet zadbają trenerzy fitness i instruktorzy nauki pływania, którzy zaprezentują ofertę zajęć sportowych.
W strefie urody będzie można skorzystać z relaksujących masaży rąk i twarzy, a także uzyskać porady dotyczące makijażu i dobrać produkty kosmetyczne. Stylistka fryzur zaproponuje chętnym paniom dobór odpowiedniej fryzury wieczorowej, a przedstawiciele jedynego w województwie łódzkim uzdrowiska zaprezentują ofertę zabiegową i SPA.

Panie, które odwiedzą Dworzec Fabryczny 8 marca w godzinach 13.00 – 17.00 będą miały okazję dowiedzieć się jak dobierać i użytkować na co dzień bieliznę, by była nie tylko ładna i wygodna, ale także podkreślała kobiece atuty.
Nie zabraknie wiosennych inspiracji  - najnowsze modele rajstop oraz specjalną kolekcję „Łódzka Rajtuza” zaprezentuje znana lokalna firma.  Będą też oryginalne ozdoby wielkanocne, które mogą zainspirować Panie do samodzielnego przygotowania świątecznych dekoracji. 

Na artystycznej scenie zaprezentują się artyści z Teatru Wielkiego w Łodzi. 

Organizatorzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami, loterie, atrakcyjne akcje promocyjne i kupony rabatowe, a także zdrowe przekąski i słodką niespodziankę. 


„Stacja Kobiet” zaprasza – Dworzec Fabryczny w Łodzi (hala wschodnia 
od al. Scheiblerów) 8 marca w godzinach 13.00 – 17.00. 

Plakat informacyjny dotyczący wydarzenia Stacja Kobiet, treść skrócona artykułu.