Oferta specjalana - 1 czerwca dzieci i młodzież do 16 lat jeżdżą pociągami ŁKA za darmo.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

INFOLINIA telefon 703 203 020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Rusza pociąg do smaków – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

11 sierpnia br. na dworcu Łódź Fabryczna odbyła się konferencja prasowa inaugurująca cykl wakacyjnych wycieczek „Pociąg do smaków Łódzkiego”. W konferencji wzięli udział zaproszeni goście – przedstawiciele władz rządowych, samorządowych oraz radni Sejmiku Województwa Łódzkiego. Projekt jest realizowany przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną wraz z Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W ten sposób włączamy się w świętowanie 100–lecia województwa łódzkiego. ŁKA zabierze pasażerów na cztery spotkania z kulinarnym dziedzictwem regionu łódzkiego. Pojedziemy do Radomska, Skierniewic, Piotrkowa Trybunalskiego i Łowicza. Podczas wycieczek uczestnicy smakować będą produkty regionalne, poznają historię, zabytki i inne ciekawe zakątki województwa. W ramach każdej wycieczki odbędzie się spacer z przewodnikami, gra miejska oraz czas wolny na samodzielne poznawanie miast.

Koszt udziału obejmujący elementy krajoznawcze i przejazd Łódzką Koleją Aglomeracyjną, wynosi 15 zł.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.regiocentrum.pl Zapisy na wycieczki pod adresem: biuro@regiocentrum.pl 
 

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.