Premiera pociągu Impuls2 – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Premiera pociągu Impuls2

Atrakcją premiery będzie koncert Grzegorza Hyżego!

14 września EC1 godz. 19:30 Premiera nowego pociągu Impuls2, który już wkrótce pojawi się na trasach województwa łódzkiego i hipnotyzujące przeboje Grzegorza Hyżego, które królują na listach przebojów. Do tego postindustrialne przestrzenie dawnej elektrociepłowni EC1.  Będzie moc! 

Wydarzenie rozpocznie się na Dworcu Łódź Fabryczna, na który uroczyście wjedzie nowy pociąg ŁKA Impuls2. Transmisję z wjazdu będzie można oglądać na telebimie umieszczonym przy koncertowej scenie na terenie EC1 w sąsiedztwie Centrum Nauki i Techniki.  Właśnie tutaj po prezentacji pociągu  rozpocznie się koncert Grzegorza Hyżego, który zaśpiewa swoje największe przeboje.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego.

To będzie najbardziej energetyczne wydarzenie września!

Wstęp wolny!

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.