Pociągi na Light Move Festival 2019 – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne
lub telefon 703-20-30-20 koszt 1,29 złotych za minutę

Pociągi na Light Move Festival 2019

ŁKA OFICJALNYM PRZEWOŹNIKIEM LMF 2019

Łódzka Kolej Aglomeracyjna wraz z organizatorami zaprasza na dziewiątą edycję Light Move Festival. Przez trzy dni września, od 27 do 29, trasę wędrówki po Łodzi wyznaczy ponad 30 punktów: iluminacji, mappingów, instalacji i muzycznych przystanków. Festiwal co roku gromadzi tłumy łodzian i przyjezdnych podziwiających przestrzeń publiczną miasta, ożywioną mocą światła i artystycznych iluminacji. Łódzka Kolej Aglomeracyjna, jako oficjalny przewoźnik festiwalu, uruchomiła dodatkowe nocne pociągi powrotne. ŁKA jest także mecenasem mappingu na budynku Łódzkiego Domu Kultury, który po raz kolejny rozświetli się festiwalowym światłem.

ŁKA specjalnie dla uczestników Festiwalu, zapewniając możliwość dogodnego powrotu, uruchomiła dodatkowe pociągi z dworca Łódź Fabryczna do Głowna, Sieradza i Warszawy oraz z dworca Łódź Kaliska do Ozorkowa:

28.09. (noc z soboty na niedzielę) - odjazd z Łodzi Fabrycznej do stacji Głowno/Sieradz o godz. 23:40.
29.09. (noc z soboty na niedzielę) - odjazd z Łodzi Fabrycznej do Warszawy Wschodniej o godz. 00:30.
29.09. (noc z soboty na niedzielę) - odjazd z Łodzi Kaliskiej do Ozorkowa o godz. 00.16.

Poniżej szczegółowy rozkład jazdy pociągów ŁKA na czas trwania LMF.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.