Otwarcie linii nr 16 – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Otwarcie linii nr 16

Od 22 grudnia br. wznowione zostaną kursy pociągów na linii nr 16, na odcinku Łódź Widzew – Zgierz przez Łódź Stoki. Trasę obsłuży 26 pociągów, z których 10 pojedzie do i z Łodzi Fabrycznej. Pozwoli to w znaczący sposób zwiększyć potencjał przewozowy i odciążyć kursy realizowane trasą przez Łódź Kaliską, która jest modernizowana na odcinku pomiędzy Zgierzem a stacją Łódź Żabieniec.

Od 24 stycznia 2020 r. modernizacja obejmie cały odcinek Zgierz – Łódź Kaliska.

Dodatkowo, od 22 grudnia br., wprowadzone zostanie honorowanie biletów, ważnych na przejazdy pociągami ŁKA
w pociągach spółki PKP Intercity, na odcinku Łódź Widzew - Zgierz przez Łódź Stoki (bez postojów na stacjach pośrednich).

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.