Łowicz - Zmiana rozkładu – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Łowicz - Zmiana rozkładu

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów ŁKA sp. z o.o. od 24 lipca 2017 r.
 
Informujemy, że od dnia 24 lipca br. zostanie wznowione kursowanie porannego pociągu relacji Łowicz Główny odjazd o godzinie 5:50 – Łódź Kaliska przyjazd o godzinie 7:00, Łódź Widzew 7:18. Pociąg będzie kursował jako Ł 11229 od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
 
Rozkład jazdy pociągu 11229
Stacja
Odjazd
Łowicz Główny
05:50
Łowicz Przedmieście
05:53
Grudze
05:59
Domaniewice
06:09
Domaniewice Centrum
06:12
Kamień Łowicki
06:15
Głowno
06:20
Bratoszewice
06:24
Stryków
06:29
Swędów
06:32
Glinnik
06:40
Glinnik Wieś
06:42
Smardzew
06:45
Zgierz
06:49
Łódź Radogoszcz Zachód
06:53
Łódź Żabieniec
06:56
Łódź Kaliska
07:02
Łódź Pabianicka
07:07
Łódź Chojny
07:10
Łódź Dąbrowa
07:13
Łódź Widzew
p. 07:18