Kolory Polski 2018 – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Kolory Polski 2018

Na „Kolory Polski” pociągiem ŁKA. Powrót Gratis.

Kolory Polski to letnia propozycja Filharmonii Łódzkiej dla melomanów, którzy chcą połączyć słuchanie muzyki w najlepszym wykonaniu ze zwiedzaniem zabytków regionu łódzkiego.  Koncerty odbywają się w zabytkowych kościołach i klasztorach, zamkach i muzeach, a także w plenerze, w otoczeniu dworskich parków czy na leśnej polanie.

Na wybrane koncerty „Kolorów Polski” będzie można dojechać pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która została partnerem Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej. Dodatkowo ŁKA wprowadziła dla melomanów ofertę specjalną „Powrót Gratis”, dzięki której do domu wrócą oni bezpłatnie. Oferta dotyczy miejscowości na trasie Festiwalu do których dojeżdżają pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej:

Łowicz (1 lipca),

Rogów (4 sierpnia),

Skierniewice (11 sierpnia),

Sieradz (12 sierpnia),

Dobroń (19 sierpnia),

Lipce Reymontowskie (25 sierpnia). w celu umożliwienia dotarcia oraz powrótu z/na koncert,  w pociągach kategorii ŁKA Sprinter zostanie w tym dniu wyznaczony postój handlowy,:

  1. w relacji z Łodzi do Lipiec Reymontowskich:
    • pociąg nr 91117/6 „Marszałek”;
    • pociąg nr 91119/8 „Powidoki”;
  2. w relacji z Lipiec Reymontowskich do Łodzi:
    • pociąg nr 19122/3 „Fabrykant”

Dodatkowo informujemy, iż na przejazd do Lipiec Reymontowskich pociągami kategorii ŁKA Sprinter zakup biletu będzie możliwy jedynie w kasie biletowej oraz u obsługi pociągu

Plakat informacyjny Festiwalu Kolory Polski

Aby z niej skorzystać należy dojechać na koncert pociągiem ŁKA i otrzymać na miejscu na bilecie pieczęć Filharmonii Łódzkiej. Bilety będą stemplowane na stoisku Filharmonii ustawionym podczas koncertu. Taki bilet upoważnia do bezpłatnego powrotu na tej samej trasie. Oferta jest ważna tylko w dniu koncertu.

Informacje o koncertach: http://filharmonia.lodz.pl/pl/kolory-polski

 

Warunki skorzystania z oferty ŁKA pod tym linkiem (.pdf)