Wypromuj swoją OPP i zbierz 1 procent z PIT – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Wypromuj swoją OPP i zbierz 1 procent z PIT

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zaprasza do współpracy Organizacje Pożytku Publicznego w ramach akcji informującej o możliwości przekazania jednego procenta podatku na OPP.
 
Łódzka Kolej Aglomeracyjna umożliwi emisję spotów (materiałów własnych) należących do Organizacji zachęcających do przekazywania jednego procenta podatku na rzecz danej OPP.  Emisja odbywać się będzie na 198 monitorach umieszczonych w 34 pociągach ŁKA.
W ramach akcji każda Organizacja Pożytku Publicznego może emitować jeden spot o długości 30 sekund przez 2 tygodnie. Terminy do wyboru znajdują się w regulaminie akcji - link.
 
Aby przystąpić do akcji należy pobrać i wypełnić zamieszczony pod linkiem formularz zgłoszeniowy, a także pobrać i podpisać przez osobę upoważnioną regulamin. Całość należy wysłać elektronicznie na adres: promocja@lka.lodzkie.pl.
Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz terminu emisji otrzymają Państwo mailem zwrotnym.
Akcja informacyjna ŁKA trwa od 1 lutego do 30 kwietnia 2020 roku.
Szczegółowe informacje dotyczące akcji informacyjnej, znajdują się w regulaminie.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.