Ferie w Rogowie – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Ferie w Rogowie

Kolej Wąskotorowa Rogów – Rawa – Biała razem z Łódzką Koleją Aglomeracyjną zapraszają w ferie na zimowe wycieczki. Kolej Wąskotorowa uruchomi specjalne pociągi zimowe. Przejazdy realizowane będą ogrzewanymi wagonami z lat 50. i 60. XX w. Na pasażerów czekać będzie ognisko i dodatkowe atrakcje. Liczba miejsc jest ograniczona. A z Rogowa do domu pasażerowie ŁKA będą mogli wrócić gratis.

Kolej Wąskotorowa, jak co roku organizuje przejazdy zabytkowymi pociągami zimowymi na trasie Rogów - Jeżów. Z oferty przewoźnika będzie można skorzystać aż w trzy niedziele: 10, 17 i 24 lutego 2019 r. Kolej uruchomi w tych dniach po trzy pary pociągów. Odjazdy z Rogowa zaplanowane są o godz.: 10:20, 12:30 oraz 14:50 ze stacji Rogów Osobowy Wąsk., oddalonej od stacji normalnotorowej Rogów o około 100 m. W zapewnieniu dogodnego dojazdu z Łodzi i Warszawy pomoże Łódzka Kolej Aglomeracyjna, od dłuższego czasu współpracująca z Koleją Rogowską. Pociągi ŁKA są skomunikowane z pociągami KWRRB. Każdy, kto zdecyduje się na dojazd do Rogowa pociągiem ŁKA będzie mógł skorzystać ze specjalnej oferty "Ferie z ŁKA”, dzięki której powrót pociągiem ŁKA do stacji początkowej będzie bezpłatny. Wystarczy zdobyć stempel kolei wąskotorowej na bilecie ŁKA do Rogowa.

Bilety na pociągi wąskotorowe można nabyć wyłącznie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży dostępnego na stronie kolejrogowska.pl

Kolej Wąskotorowa Rogów – Rawa – Biała zapewnia przejazd w ogrzewanych wagonach a na stacji w Jeżowie na każdego podróżnego będzie czekał bezpłatny gorący poczęstunek. Jeżeli wystąpią intensywne opady śniegu na pasażerów będzie czekała dodatkowa atrakcja. W skład pociągu zostanie włączony czynny kolejowy pług odśnieżny z lat 40. XX w.!