Do Warszawy za Supercenę – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Do Warszawy za Supercenę

Dla uczczenia drugiej rocznicy kursowania pociągów ŁKAsprinter do Warszawy przedstawiamy Państwu promocyjną ofertę tańszych biletów.

Bilet za 2,00 zł

W ramach oferty jest możliwość zakupu biletu jednorazowego w cenie 2,00 zł. Sprzedaż biletów od 27 marca 2018 r. Oferta obowiązuje w dniach 31 marca 2018 r. oraz 1-2 kwietnia 2018 r. Bilet można zakupić dla maksymalnie 6 osób, na przejazd „tam”. W ramach oferty nie ma możliwości skorzystania z ulg ustawowych oraz dokonywania zwrotu biletu. 

Bilet w Supercenie 

W ramach oferty jest możliwość zakupu biletu jednorazowego w cenie 15,00 zł. Oferta obowiązuje w okresie od 7 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2018 r., w każdą sobotę, niedzielę oraz dzień świąteczny tj. 1, 3 i 31 maj 2018 r. Sprzedaż biletów jest z zachowaniem 7–dniowego okresu przedsprzedaży. Bilet można zakupić dla maksymalnie 6 osób, na przejazd „tam”. Dla uprawnionych osób możliwość skorzystania z ulgi ustawowej. Zwrot biletu dopuszczalny zgodnie z ogólnymi zasadami zawartymi w Regulaminie KOLEO-ŁKA. Zakup biletu w ramach oferty z możliwością skorzystania z ulgi ustawowej.

UWAGA! Ilośc miejsc jest ograniczona.

Bilety dostęne na stronie internetowej koleo.pl oraz w aplikacji mobilnej koleo.