Bezpłatna komunikacja ŁKA dla kibiców i organizatorów U20 – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Bezpłatna komunikacja ŁKA dla kibiców i organizatorów U20

W ramach wzajemnego honorowania biletów MPK – ŁKA kibice Mistrzostw Świata U20 w piłce nożnej, będą mogli bezpłatnie podróżować pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na terenie miasta Łodzi. Bezpłatny przejazd odbywać się będzie na podstawie biletu, w dniu meczu wskazanym na bilecie oraz dniu następnym. Pociągami ŁKA bezpłatnie podróżować mogą także wolontariusze i organizatorzy Turnieju do 17 czerwca na podstawie akredytacji organizatora zawodów.

Zachęcamy do korzystania z pociągów ŁKA. Przystanek Łódź Niciarniana znajduje się bezpośrednio przy stadionie Widzewa, na którym rozgrywane będą mecze w ramach Mistrzostw U20.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.