Atrakcje dla młodszych i starszych miłośników ŁKA – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne
lub telefon 703-20-30-20 koszt 1,29 złotych za minutę

Atrakcje dla młodszych i starszych miłośników ŁKA

By uprzyjemnić czas #zostańwdomu Łódzka kolej Aglomeracyjna przygotowała atrakcje dla małych miłośników kolei. Tematyka związana z pociągami  od dawna fascynuje najmłodszych, dlatego warto wykorzystać czas spędzony w domu i poprzez zabawę zdobyć wiedzę na temat podróżowania. Na stronie internetowej przewoźnika www.lka.lodzkie.pl w zakładce #zostańwdomu oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) kilka razy w tygodniu będą udostępniane różnorodne propozycje gier i zabaw. Wystarczy je pobrać lub wydrukować, część materiałów będzie dostępna też w wersji online lub poprzez aplikacje. Zachęcamy rodziców do skorzystania z gotowych propozycji i zdobywania wiedzy przez najmłodszych w sposób ciekawy i atrakcyjny. Wśród materiałów znajdą się m.in. memory game, znajdź różnicę, puzzle, kolorowanki, szlaczki, wykreślanki tematyczne, anagramy czy zagadki matematyczne, a także książeczka o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół w bajkowym pociągu.

Nasze propozycje są połączeniem dobrej zabawy z nauką o bezpieczeństwie oraz właściwym zachowaniu w pociągu, na dworcu, czy na przejeździe kolejowym. Mogą zostać wykorzystane podczas wielu godzin spędzanych obecnie z dziećmi w  domu.

Dla nieco starszych fanów kolei, którzy pasjonują się fotografią powstała grupa na Facebooku „ŁKA w obiektywie”. W ten sposób zachęcamy do dzielenia się z szerszym gronem odbiorców zdjęciami, które być może wcześniej nie zostały nigdzie opublikowanie. Najciekawsze z nich będą udostępniane w oficjalnych mediach społecznościowych ŁKA (Facebook, Instagram, Twitter).  

 

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.