Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

INFOLINIA telefon 703 203 020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

15 milionowy pasażer – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

PANI URSZULA ZE STRYKOWA 15-MILIONOWYM PASAŻEREM ŁKA!

15 kwietnia pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej przejechał 15-milionowy pasażer. Szczęśliwą podróżną okazała się Pani Urszula, mieszkanka Strykowa, która pociągiem relacji Łowicz – Łódź Widzew wybrała się w odwiedziny do bliskich. Jak nam powiedziała Pani Urszula –  z pociągów ŁKA korzysta dość często właśnie w tym celu.

W ramach niespodzianki nasza 15-milionowa pasażerka otrzymała srebrny bilet, dzięki któremu będzie mogła podróżować pociągami ŁKA bezpłatnie przez najbliższe pół roku.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna, spółka należąca do Samorządu Województwa Łódzkiego uruchomiła przewozy pasażerskie 15 czerwca 2014 roku. Jedną z pierwszych linii, na której pojawiły się pociągi ŁKA była właśnie linia Łódź – Łowicz. W minionym roku na tej trasie spółka przewiozła największą liczbę podróżnych. Frekwencja w pociągach stale rośnie. Według prognoz już za blisko 10 miesięcy możemy spodziewać się 20-milionowego pasażera ŁKA.

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.