#BohaterowieTychDni – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

#BohaterowieTychDni

ŁKA na zaproszenie Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. dołączyła do ogólnopolskiej kampanii #BohaterowieTychDni
Celem akcji jest przybliżenie sylwetek osób, które w tym trudnym okresie wykazują się szlachetnością, odpowiedzialnością i wielkim sercem. Wśród nich znaleźli się nasi pracownicy – Weronika, Mariusz i Szymon. W krótkim filmie opowiadają, jak w okresie pandemii wygląda ich praca. To oni wraz z pozostałymi pracownikami Spółki dokładają wszelkich starań, aby pasażerowie, którzy z różnych przyczyn muszą podróżować pociągami w czasie pandemii byli bezpieczni i czuli się komfortowo.


Sylwetki bohaterów:
Weronika - https://bohaterowietychdni.pl/bohater/60/weronika

Mariusz - https://bohaterowietychdni.pl/bohater/61/mariusz-nowakowski

Szymon - https://bohaterowietychdni.pl/bohater/59/szymon-dobrzynski

Informację dotyczące projektu znajdują się na stronie: www.bohaterowietychdni.pl

 

Zdjęcia wykonane przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.