Formularz wniosku o przejazd grupy – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Animowany obrazek pociągu jako uzupełnienie bannera

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Formularz wniosku o przejazd grupy

Wniosek na przejazd grupy

Organizator
Uczestnicy
Przewodnik grupy
Rodzaj przejazdu
Przejazd „tam”
Zakup biletu
  1. „Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o.o. może odmówić wydania zgody na przejazd grupy w pociągach o wysokiej frekwencji lub w pociągu, na przejazd którym wcześniej została wydana zgoda innym grupom gdzie ograniczona jest liczba miejsc do podróżowania.
  2. Przy przejazdach grup stosuje się opłaty normalne (dla osób nie posiadających indywidualnych uprawnień do ulgi) lub ulgowe dla osób uprawnionych do ulgi ustawowej 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93% i 95%, określone w taryfie ŁÓDZKIE ŁĄCZY.
  3. Opłaty pobiera się za rzeczywistą liczbę uczestników grupy, najmniej jednak za 10 osób.
  4. Na każdych 10 płacących uczestników grupy, jeden przewodnik korzysta z bezpłatnego przejazdu. Jeżeli liczba przewodników jest większa – stosuje się wobec nich opłaty normalne z zastosowaniem opłat wskazanych w taryfie ŁÓDZKIE ŁĄCZY.
  5. Podczas kontroli dokumentów przewozu w pociągu, osoba odpowiedzialna za grupę – oprócz biletów – powinna okazać zgodę od „ŁKA” sp. z o.o. na przejazd grupy. Uczestnicy przejazdu korzystający z indywidualnych uprawnień do ulgi ustawowej zobowiązani są ponadto okazać stosowne dokumenty poświadczające te uprawnienia.
  6. Przejazd poza stację przeznaczenia, bądź inną dłuższą drogą, dozwolony jest pod warunkiem uiszczenia różnicy należności pomiędzy opłatą ustaloną za faktyczny przejazd (zgodnie z indywidulanymi uprawnieniami do ulg) a ceną posiadanych biletów, ale z zastosowaniem taryfy podstawowej.
  7. Przejście do pociągu innego przewoźnika – nie jest dozwolone.

Administratorem danych podanych we wniosku jest Łódzką Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 12, 90-051 Łódź, NIP: 7252025842, REGON: 100893710. Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iod@lka.lodzkie.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji przejazdu grupowego.

Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji usługi, a po tym okresie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.

Ma Pan/Pani prawo do:

  1. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  2. wniesienia skargi do organu nadzorczego;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji przejazdu grupowego.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.