Podróż z dzieckiem – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Podróż z dzieckiem

Łódzka Kolej Aglomeracyjna dysponuje najnowocześniejszym taborem. Przygotowany jest on do przewozu podróżnych z małymi dziećmi w wózkach. Prosimy o powiadomienie obsługi pociągu o przewozie wózka, pomoże ona  umieścić wózek na pokładzie pociągu i zabezpieczyć go specjalnym pasem bezpieczeństwa. Nie pobiera się opłaty za przewóz wózka dziecięcego, o ile podróżujące dziecko w wieku do lat 4 posiada stosowny bilet, wydany na podstawie przysługującej ulgi ustawowej (dzieciom w wieku do lat 4 przysługuje ulga ustawowa 100%).

Do dyspozycji rodziców w pociągach "ŁKA" sp. z o.o. dostępne są przewijaki dla niemowląt.

Obsługa pociągu "ŁKA" sp. z o.o. w każdej chwili jest gotowa pomóc rodzicom podróżującym z małymi dziećmi i kobietom w ciąży zająć miejsce siedzące w pociągu.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.