Rekordowy październik w ŁKA - konkurs – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Baner przedstawia malarski pociąg w barwach ŁKA oraz logo 10 lat ŁKA.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Rekordowy październik w ŁKA - konkurs


INFORMACJA ARCHIWALNA


3.11.2023 r.

Grafika przedstawia logo konkursu, napisy: nasz pierwszy milion w miesiąc, konkurs "milioinowy październik w ŁKA" dla posiadaczy biletów okresowych ŁKA, wygraj roczny bilet.

Weź udział w konkursie „Milionowy Październik w ŁKA” i wygraj nawet roczny bilet!

W związku z rekordową frekwencją w pociągach ŁKA w miesiącu październiku 2023 r., która po raz pierwszy w historii spółki przekroczyła milion pasażerów, Łódzka Kolej Aglomeracyjna organizuje konkurs „Milionowy Październik w ŁKA”.

Konkurs, dedykowany posiadaczom biletów okresowych ŁKA, zostanie przeprowadzony za pośrednictwem fanpage'u spółki na portalu społecznościowym Facebook.

Zadanie konkursowe:

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu na adres: promocja@lka.lodzkie.pl propozycji hasła promocyjnego / sloganu reklamowego ŁKA nawiązującego do oferty przewoźnika oraz dziesięcioletniej obecności przewoźnika na trasach województwa łódzkiego.

Do wiadomości e-mail zawierającej rozwiązanie zadania konkursowego należy załączyć skan, zdjęcie lub zrzut ekranu zawierający wizerunek imiennego biletu okresowego ŁKA wydanego na dane personalne Uczestnika ważnego na moment zgłoszenia oraz pozostałe dane opisane szczegółowo w Regulaminie Konkursu. 

Czas trwania:

Konkurs rozpoczyna się 3 listopada 2023 r. i zakończy się 27 listopada 2023 r., przy czym termin przesyłania zgłoszeń konkursowych upływa 17 listopada 2023 r. o godzinie 12:00.

Prace konkursowe będą oceniane przez Kapitułę pod kątem zgodności z tematyką konkursu, oryginalności i kreatywności zgłoszonej propozycji oraz użyteczności hasła/sloganu dla ŁKA.

Kto może wziąć udział w Konkursie:  

Osoby mające stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, które:

Nagrody w Konkursie:  

Pierwsze miejsce:

Bilet Specjalny ŁKA ważny od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. upoważniający do przejazdu pociągami ŁKA oraz ŁKA Sprinter

Drugie miejsce:

Bilet Specjalny ŁKA ważny od 1 stycznia 2024 r. do 30 września 2024 r. upoważniający do przejazdu pociągami ŁKA oraz ŁKA Sprinter  

Trzecie miejsce:

Bilet Specjalny ŁKA ważny od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. upoważniający do przejazdu pociągami ŁKA oraz ŁKA Sprinter

Regulamin konkursu:

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu „Milionowy Październik w ŁKA”:

Regulamin konkursu - plik pdf

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.