Kup bilet nie wychodząc z domu – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Kup bilet nie wychodząc z domu

Bilety łódzkie

 

Drodzy Pasażerowie,

z dniem 31.01.2020r. „Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o.o. kończy współpracę z firmą IT-Trans sp. z o.o. w zakresie elektronicznej sprzedaży biletów „ŁKA” sp. z o.o. za pośrednictwem Internetowego Portalu Sprzedaży (IPS) na stronie www.biletylodzkie.pl

W związku z powyższym od dnia 1 lutego 2020r. bilety ŁKA będą możliwe do kupienia w pozostałych zdalnych kanałach sprzedaży tj. aplikacjach mobilnych: SkyCash, mPAY, a także w sklepie internetowy KOLEO, BILKOM oraz na stronie www.e-bilet.lka.lodzkie.pl

 

 

Koleo

KOLEO

Zaplanuj podróż i kup bilet na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Z KOLEO możesz zaplanować całą podróż, wszystkimi pociągami regionalnymi w województwie łódzkim. Dodatkowo możesz zakupić BIlet Zintegrowany ŁKA+PKS na całą podróż.

 

 

eBilet

e-bilet.lka.lodzkie.pl

to sklep internetowy, gdzie kupisz bilety jednorazowe na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.


 
e-podroznik.pl - Rozkłady jazdy PKS, PKP, MPK, Busy

Od lutego 2020 r. kupisz wygodnie bilety jednorazowe i okresowe na połączenia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Na e-podróżnik.pl zaplanujesz podróże pociągami regionalnymi w województwie łódzkim, także z przesiadką na autobusy.


 

za pomocą serwisu www.bilkom.pl dokonasz zakupu biletów na pociągi ŁKA.


Skycash

Aplikacja SkyCash

kup bilet przez telefon za pośrednictwem aplikacji SkyCash.
Pobierz ją ze strony skycash.com.

 


bilety na pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej kupisz wygodnie w aplikacji mPay, do pobrania w sklepach mobilnych lub na mpay.pl .
 
 

Szczegółowe informacje


 

Szczegółowe informację, gdzie możesz kupić bilet znajdziesz w zakładce DLA PASAŻERA -> GDZIE KUPIĆ BILET .