Kup bilet nie wychodząc z domu – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Kup bilet nie wychodząc z domu

Bilety łódzkie

 

Drodzy Pasażerowie,

z dniem 31.01.2020r. „Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o.o. kończy współpracę z firmą IT-Trans sp. z o.o. w zakresie elektronicznej sprzedaży biletów „ŁKA” sp. z o.o. za pośrednictwem Internetowego Portalu Sprzedaży (IPS) na stronie biletylodzkie.pl

W związku z powyższym od dnia 1 lutego 2020r. bilety ŁKA będą możliwe do kupienia w pozostałych zdalnych kanałach sprzedaży tj. aplikacjach mobilnych: SkyCash, mPAY, a także w sklepie internetowy KOLEO, BILKOM, e-podróżnik oraz na stronie e-bilet.lka.lodzkie.pl

Uwaga! W dniu 15.09.2020 r. w związku z pracami serwisowymi w godzinach 21:00-24:00 może wystąpić brak możliwości zakupu biletu za pośrednictwem sklepów internetowych. 

 

 

Koleo

Link do KOLEO

Zaplanuj podróż i kup bilet na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Z KOLEO możesz zaplanować całą podróż, wszystkimi pociągami regionalnymi w województwie łódzkim. Dodatkowo możesz zakupić BIlet Zintegrowany ŁKA+PKS na całą podróż.

 

 

eBilet

Link do e-bilet.lka.lodzkie.pl

to sklep internetowy, gdzie kupisz bilety jednorazowe na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.


 

Link do strony e-podróżnik

Od lutego 2020 r. kupisz wygodnie bilety jednorazowe i okresowe na połączenia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Na e-podróżnik.pl zaplanujesz podróże pociągami regionalnymi w województwie łódzkim, także z przesiadką na autobusy.


 

Link do aplikacji Bilkom

za pomocą serwisu www.bilkom.pl dokonasz zakupu biletów na pociągi ŁKA.


Skycash

Link do SkyCash

kup bilet przez telefon za pośrednictwem aplikacji SkyCash.
Pobierz ją ze strony skycash.com.

 


 

Link do mPay

bilety na pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej kupisz wygodnie w aplikacji mPay, do pobrania w sklepach mobilnych lub na mpay.pl .
 
 

Szczegółowe informacje


 

Szczegółowe informację, gdzie możesz kupić bilet znajdziesz w zakładce DLA PASAŻERA -> GDZIE KUPIĆ BILET .

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.