Kup bilet nie wychodząc z domu – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne
lub telefon 703-20-30-20 koszt 1,29 złotych za minutę

Kup bilet nie wychodząc z domu

Bilety łódzkie

 

Drodzy Pasażerowie,

z dniem 31.01.2020r. „Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o.o. kończy współpracę z firmą IT-Trans sp. z o.o. w zakresie elektronicznej sprzedaży biletów „ŁKA” sp. z o.o. za pośrednictwem Internetowego Portalu Sprzedaży (IPS) na stronie biletylodzkie.pl

W związku z powyższym od dnia 1 lutego 2020r. bilety ŁKA będą możliwe do kupienia w pozostałych zdalnych kanałach sprzedaży tj. aplikacjach mobilnych: SkyCash, mPAY, a także w sklepie internetowy KOLEO, BILKOM, e-podróżnik oraz na stronie e-bilet.lka.lodzkie.pl

 

 

Koleo

Link do KOLEO

Zaplanuj podróż i kup bilet na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Z KOLEO możesz zaplanować całą podróż, wszystkimi pociągami regionalnymi w województwie łódzkim. Dodatkowo możesz zakupić BIlet Zintegrowany ŁKA+PKS na całą podróż.
W związku z ograniczeniami wprowadzonymi w wyniku pandemii koronawirusa, na kursy od dnia 21 listopada br. do odwołania zostaje zawieszona rezerwacja miejsc siedzących w pociągach kategorii ŁKA Sprinter przez serwis KOLEO.
Za niedogodności przepraszamy.

 

 

eBilet

Link do e-bilet.lka.lodzkie.pl

to sklep internetowy, gdzie kupisz bilety jednorazowe na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.


 

Link do strony e-podróżnik

Od lutego 2020 r. kupisz wygodnie bilety jednorazowe i okresowe na połączenia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Na e-podróżnik.pl zaplanujesz podróże pociągami regionalnymi w województwie łódzkim, także z przesiadką na autobusy.


 

Link do aplikacji Bilkom

za pomocą serwisu www.bilkom.pl dokonasz zakupu biletów na pociągi ŁKA.


Skycash

Link do SkyCash

kup bilet przez telefon za pośrednictwem aplikacji SkyCash.
Pobierz ją ze strony skycash.com.

 


 

Link do mPay

bilety na pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej kupisz wygodnie w aplikacji mPay, do pobrania w sklepach mobilnych lub na mpay.pl .
 
 

Szczegółowe informacje


 

Szczegółowe informację, gdzie możesz kupić bilet znajdziesz w zakładce DLA PASAŻERA -> GDZIE KUPIĆ BILET .

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.