Aplikacje mobilne i internet – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Baner przedstawia malarski pociąg w barwach ŁKA oraz logo 10 lat ŁKA.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Aplikacje mobilne i internet

KOLEO

Logo Koleo

KOLEO pozwala znaleźć wszystkie połączenia regionalne w województwie łódzkim i zapłacić za nie w jednej transakcji. KOLEO to szeroka oferta biletowa oraz prosta i intuicyjna obsługa. Na portalu są dostępne bilety ulgowe i promocyjne.

W KOLEO dzięki bezpośredniemu połączeniu z rozkładami jazdy przewoźników pasażerowie bardzo szybko znajdą informacje o najszybszych i najtańszych połączeniach, a także o możliwości podróży z przesiadkami.

SkyCash

Logo Skycash

Aplikacja SkyCash pozwala kupować bilety jednorazowe i okresowe. Po określeniu daty wyjazdu oraz stacji początkowej i końcowej wystarczy podać pozostałe dane np.: liczbę osób, rodzaj zniżki, czy przewożony jest rower, dodatkowy bagaż lub pies.  Ostatni krok to wybór rodzaju płatności i zatwierdzenie transakcji. Zakupu można dokonać przy użyciu karty płatniczej lub w systemie prepaid.

Bilety w aplikacji są ważne od momentu zakupu lub daty i godziny wyjazdu wskazanej przez podróżnego. Po dokonaniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci urządzenia. Podczas kontroli wystarczy okazać konduktorowi ekran aplikacji z wyświetloną zakładką „Bilety do kontroli”. Żeby wykonać tę czynność, pasażer nie musi łączyć się z internetem.

Z usługi pozwalającej na kupowanie biletów ŁKA mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemami Android oraz iOS (iPhone/iPad). SkyCash można pobrać za darmo w dedykowanych sklepach z aplikacjami, wpisując w przeglądarce telefonu adres m.skycash.com.

mPay

mPay logo

Darmowa aplikacja mPay to wygodny sposób na zakupu biletów ŁKA, które są dostępne w każdym miejscu, 24 godziny na dobę. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki połączeń, wybrać jedną z obowiązujących na danej trasie ofert i potwierdzić transakcję. Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji i można je wyświetlać także wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem. Żeby to zrobić, wystarczy wejść do zakładki „Kontrola biletów”.

Aby móc płacić za bilety telefonem, należy wcześniej zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi, np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą. Należność za bilety jest wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

Aplikacja mPay jest dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.  

BILKOM

logo bilkom

Za pośrednictwem BILKOM można kupić bilety jednorazowe w ramach oferty taryfowej „ŁKA” sp. z o.o. oraz w ramach funkcjonalności: Pakietu Podróżnika oraz Wspólny Bilet tj. bilet zakupiony w jednej transakcji na przejazd pociągami kilku przewoźników, w tym: PKP IC, PolRegio, PKP SKM w Trójmieście. Zachęcamy do zakupu biletów poprzez serwis www.bilkom.pl

e-podróżnik

logo epodróżnik

Za pośrednictwem platformy dystrybucyjnej, dostępnej na stronie www.e-podroznik.pl z zachowaniem 30-dniowego terminu przedsprzedaży można kupić bilety jednorazowe i okresowe z zastosowaniem ulg ustawowych i handlowych.

biletico

logo biletico

Za pośrednictwem nowej platformy www.biletico.pl można kupić bilety jednorazowe z zastosowaniem ulg ustawowych i handlowych. Aplikację można pobrać w sklepie PLAY. Na portalu można zakupić także Bilet Samorządowy.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.