Zmiany na linii łowickiej od 26.09.2022 r. – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Baner przedstawia zdjęcia atrakcji turystycznych w województwie, do których można dojechać ŁKA.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Zmiany na linii łowickiej od 26.09.2022 r.

Prace modernizacyjne prowadzone na linii Zgierz – Łowicz związane z budową kładek nad torami w Strykowie i Głownie, które w przyszłości umożliwią pieszym i rowerzystom bezpieczne przejście nad torami, powodują czasowe utrudnienia w ruchu pociągów na tej linii. Aktualnie, na odcinku Zgierz – Łowicz Przedmieście pociągi mogą mijać się tylko w Glinniku i Domaniewicach, co nie jest możliwe w Strykowie i Głownie. Na tych stacjach obowiązują również ograniczenia prędkości do 20 km/h.

W celu poprawy regularności kursowania pociągów na tej linii, od dnia 26 września br. zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy przez Zarządcę Infrastruktury - PKP Polskie Linie Kolejowe.

W związku z powyższym niektóre pociągi odjadą z poszczególnych stacji kilka minut wcześniej. Prosimy o uważne zapoznanie się ze zmianami. Jak informuje Zarządca Infrastruktury, główne utrudnienia na tej linii mają zakończyć się do połowy grudnia br.

Rozkład jazdy obowiązujący od 26 września 2022 r.

Łódź - Łowicz

Łowicz - Łódź

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.