Rozkłady jazdy – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Rozkłady jazdy


Poniżej znajdziesz linki do liniowych rozkładów jazdy pociągów ŁKA w formacie PDF

 

Łódź - Kutno

Komunikacja zastępcza za wybrane pociągi na odcinku Zgierz - Łódź Żabieniec i Kutno - Witonia.


Łódź - Łowicz

Komunikacja zastępcza za wszystkie pociągi na odcinku Łowicz - Łowicz Przedmieście.


Łódź - Sieradz

Remont linii w terminie 2018 - 2020 r.
Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.

[mapa przystanków ZKA jpg]


Łódź - Skierniewice - Warszawa

 


 


Łódź - Zgierz

Komunikacja zastępcza za wybrane pociągi na odcinku Zgierz - Łódź Żabieniec - Łódź Kaliska.

Linia 16 Zgierz - Łódź Widzew przez Stoki wyłączona z eksploatacji do 22 XII


Kutno - Łowicz - Skierniewice

Zastępcza Komunikacja Autobusowa na odcinku Łowicz - Skierniewice za wybrane pociągi.


Łódź - Tomaszów Mazowiecki


Łódź - Piotrków Trybunalski

  • 15 grudnia 2019 r. - 14 marca 2020 r.     [rozmiar A4]  

Łódź - Zgierz przez Łódź Olechów

 

 

Łódź - Kutno

Komunikacja zastępcza za wybrane pociągi na odcinku Zgierz - Łódź Żabieniec i Kutno - Witonia.


Łódź - Łowicz

Komunikacja zastępcza za wszystkie pociągi na odcinku Łowicz - Łowicz Przedmieście.


Łódź - Sieradz

Remont linii w terminie 2018 - 2020 r.
Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.

[mapa przystanków ZKA jpg]


Łódź - Skierniewice - Warszawa


Łódź - Zgierz

Komunikacja zastępcza za wybrane pociągi na odcinku Zgierz - Łódź Żabieniec - Łódź Kaliska.

Linia 16 Zgierz - Łódź Widzew przez Stoki wyłączona z eksploatacji do 22 XII


Kutno - Łowicz - Skierniewice

Zastępcza Komunikacja Autobusowa na odcinku Łowicz - Skierniewice za wybrane pociągi.


Łódź - Tomaszów Mazowiecki


Łódź - Piotrków Trybunalski

  • 15 grudnia 2019 r. - 14 marca 2020 r.     [rozmiar A4]  

Łódź - Zgierz przez Łódź Olechów


 

logo PKP PLK SA

Tabelaryczne rozkłady jazdy wszystkich pociągów (wszystkich przewoźników)
dostępne są na stronie https://portalpasazera.pl/Tablice

Rozkład jazdy Biletu Zintegrowanego

Rozkłady jazdy autobusów dostępne na stronie www.lodzkie.pl/organizacja-ruchu-komunikacji/przewozy-autobusowe-2020

Rozkład zintegrowanych połączeń dla PKS Sieradz - plik pdf

Rozkład zintegrowanych połączeń dla PKS Łęczyca- punkt styku Łęczyca- plik pdf

Rozkład zintegrowanych połączeń dla PKS Łęczyca- punkt styku Ozorków Nowe Miasto- plik pdf

Rozkład zintegrowanych połączeń dla PKS Skierniewice- punkt styku Skierniewice- plik pdf

Rozkład zintegrowanych połączeń dla PKS Skierniewice- punkt styku Łowicz Główny- plik pdf

Rozkład zintegrowanych połączeń dla PKS  Łask- plik pdf

Rozkład zintegrowanych połączeń dla PKS Tomaszów Mazowiecki- plik pdf

 

Aktualny rozkład jazdy pociągów dostępny jest również w KOLEO - link

Aktualna Mapa Połączeń

Mapa połączeń ŁKA w wersji kontrastowej znajduje się pod tym linkiem (otwiera się  w nowym oknie)

Lista przystanków obsługiwanych przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną wg linii:

  • Łódź Fabryczna - Łódź Niciarniana - Łódź Widzew - Łódź Andrzejów - Bedoń - Justynów - Gałkówek - Żakowice - Koluszki - Wągry - Rogów - Przyłęk Duży - Krosnowa - Lipce Reymontowskie - Płyćwia - Maków- Dąbrowice Skierniewickie, Skierniewice
  • Łódź Fabryczna - Łódź Niciarniana - Łódź Widzew - Koluszki- Skierniewice- Warszawa Zachodnia- Warszawa Centralna- Warszawa Wschodnia
  • Łódź Fabryczna - Łódź Niciarniana - Łódź Widzew - Łódź Stoki- Łódź Marysin- Łódź Arturówek- Zgierz
  • Łódź Widzew- Łódź Dąbrowa- Łódź Chojny- Łódź Pabianicka- Łódź Kaliska- Łódź Żabieniec- Łódź Radogoszcz Zachód- Zgierz i dalej do Łowicza lub Kutna
  • Zgierz- Zgierz Jaracza- Zgierz Północ- Zgierz Kontrewers- Grotniki- Chociszew- Ozorków Nowe Miasto- ozorków- Sierpów- Łęczyca- Gawrony- Witonia- Kutno
  • Zgierz- Smardzew- Glinnik Wieś- Glinnik- Swędów- Stryków- Bratoszewice- Głowno- Kamień Łowicki- Domaniewice Centrum- Domaniewice- Grudze- Łowicz Przedmieście- Łowicz Główny
  • Łódź Kaliska- Lublinek- Pabianice- Chechło- Dobroń- Kolumna- Łask- Borszewice- Zduńska Wola- Męcka Wola- Sieradz Męka- Sieradz Warta- Sieradz
  • Łowicz Główny - Bobrowniki- Bełchów - Sierakowice Skierniewickie - Mokra - Skierniewice
  • Słotwiny - Wykno - Zaosie - Skrzynki - Tomaszów Mazowiecki