Rozkłady jazdy – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Rozkłady jazdy


Poniżej znajdziesz linki do liniowych rozkładów jazdy pociągów ŁKA w formacie PDF

Rozkłady jazdy pociągów obowiązujące od 9 czerwca do 31 sierpnia 2019 r. (stan 3.06.2019)

Łódź - Kutno

Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.


Łódź - Łowicz

Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.


Łódź - Sieradz

Remont linii w terminie 2018 - 2020 r.
Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.


Łódź - Skierniewice - Warszawa


 


Łódź - Zgierz


Łowicz - Skierniewice


Łódź - Tomaszów Mazowiecki


Łódź - Piotrków Trybunalski


 

Łódź - Kutno

Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.


Łódź - Łowicz

Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.


Łódź - Sieradz

Remont linii w terminie 2018 - 2020 r.
Zastępcza komunikacja autobusowa za wybrane pociągi.


Łódź - Skierniewice - Warszawa


Łódź - Zgierz


Łowicz - Skierniewice


Łódź - Tomaszów Mazowiecki


Łódź - Piotrków Trybunalski


 

logo PKP PLK SA

 

Tabelaryczne rozkłady jazdy wszystkich pociągów (wszystkich przewoźników)
dostępne są na stronie https://portalpasazera.pl/Tablice

Aktualny rozkład jazdy pociągów dostępny jest również w KOLEO - link

Aktualna Mapa Połączeń

Mapa połączeń ŁKA w wersji kontrastowej znajduje się pod tym linkiem (otwiera się  w nowym oknie)

Lista przystanków obsługiwanych przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną wg linii:

  • Łódź Fabryczna - Łódź Niciarniana - Łódź Widzew - Łódź Andrzejów - Bedoń - Justynów - Gałkówek - Żakowice - Koluszki - Wągry - Rogów - Przyłęk Duży - Krosnowa - Lipce Reymontowskie - Płyćwia - Maków- Dąbrowice Skierniewickie, Skierniewice
  • Łódź Fabryczna - Łódź Niciarniana - Łódź Widzew - Koluszki- Skierniewice- Warszawa Zachodnia- Warszawa Centralna- Warszawa Wschodnia
  • Łódź Fabryczna - Łódź Niciarniana - Łódź Widzew - Łódź Stoki- Łódź Marysin- Łódź Arturówek- Zgierz
  • Łódź Widzew- Łódź Dąbrowa- Łódź Chojny- Łódź Pabianicka- Łódź Kaliska- Łódź Żabieniec- Łódź Radogoszcz Zachód- Zgierz i dalej do Łowicza lub Kutna
  • Zgierz- Zgierz Jaracza- Zgierz Północ- Zgierz Kontrewers- Grotniki- Chociszew- Ozorków Nowe Miasto- ozorków- Sierpów- Łęczyca- Gawrony- Witonia- Kutno
  • Zgierz- Smardzew- Glinnik Wieś- Glinnik- Swędów- Stryków- Bratoszewice- Głowno- Kamień Łowicki- Domaniewice Centrum- Domaniewice- Grudze- Łowicz Przedmieście- Łowicz Główny
  • Łódź Kaliska- Lublinek- Pabianice- Chechło- Dobroń- Kolumna- Łask- Borszewice- Zduńska Wola- Męcka Wola- Sieradz Męka- Sieradz Warta- Sieradz
  • Łowicz Główny - Bobrowniki- Bełchów - Sierakowice Skierniewickie - Mokra - Skierniewice
  • Słotwiny - Wykno - Zaosie - Skrzynki - Tomaszów Mazowiecki