Punkt rzeczy znalezionych – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Baner przedstawia malarski pociąg w barwach ŁKA oraz logo 10 lat ŁKA.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Punkt rzeczy znalezionych

Zagubiony bagaż można odebrać w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu Łódź Fabryczna od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 - 16:00, a w piątki 10:00 - 18:00.

W celu zapytania czy został znaleziony w pociągu bagaż, można dzwonić na infolinię ŁKA codziennie w godzinach 7:00 - 19:00

Numer telefonu 887 879 980

Jeśli pasażer, który pozostawił swoją własność w pociągu nie zgłosi się do konduktora, ten ma obowiązek oddać rzecz do Punktu Rzeczy Znalezionych przy ŁKA. Będzie tam przechowywana przez 3 dni. Jeśli w tym czasie właściciel nie zgłosi się po jej odbiór, rzecz będzie przekazana do Punktu Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Łodzi.

Mamy nadzieję, że Punkt nie będzie miało zbyt wiele pracy, prosimy o zwracanie uwagi na przewożone rzeczy. Zabranie ich ze sobą zaoszczędzi zdenerwowania i poszukiwania zguby.

Odnośnik do Regulaminu § 22a

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.