Punkt rzeczy znalezionych – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

zbliżenie na sylwetkę Flirta 3 ŁKA na nim ikony zalet ŁKA komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Punkt rzeczy znalezionych

W związku ze wzrostem liczby pasażerów coraz częściej zdarza się, że podróżni pozostawiają w pociągach swoje bagaże lub rzeczy. Dlatego właśnie ŁKA otworzyła Punkt Rzeczy Znalezionych.

Mieści się on przy al. Unii Lubelskiej 1 (przy dworcu Łódź Kaliska). Podróżni mogą dowiadywać się o pozostawione w pociągach ŁKA przedmioty pod numerem telefonu 887 870 351 - czynny całodobowo.

Jeśli pasażer, który pozostawił swoją własność w pociągu nie zgłosi się do konduktora, ten ma obowiązek oddać rzecz do Punktu Rzeczy Znalezionych przy ŁKA. Będzie tam przechowywana przez 3 dni. Jeśli w tym czasie właściciel nie zgłosi się po jej odbiór, rzecz będzie przekazana do Punktu Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Łodzi.

Mamy nadzieję, że Punkt nie będzie miało zbyt wiele pracy, prosimy o zwracanie uwagi na przewożone rzeczy. Zabranie ich ze sobą zaoszczędzi zdenerwowania i poszukiwania zguby.

Odnośnik do Regulaminu § 22a

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.