Nowa ulga ustawowa dla Honorowych Dawców Krwi – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

zbliżenie na sylwetkę Flirta 3 ŁKA na nim ikony zalet ŁKA komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Nowa ulga ustawowa dla Honorowych Dawców Krwi

Nowa ulga ustawowa - 33% tańsze przejazdydla Honorowych Dawców Krwi po 3 donacjach

Honorowi Dawcy Krwi, którzy oddali co najmniej 3 donacje krwi lub jej składników (w tym osocze po chorobie COVID-19), otrzymują ulgę ustawową w wysokości 33% na przejazdy w komunikacji krajowej środkami transportu zbiorowego kolejowego na podstawie biletów jednorazowych: w 1 i 2 klasie pociągów osobowych i pospiesznych oraz w 2 klasie innych pociągów.

Dokumentem poświadczającym uprawnienie do ulgowego przejazdu jest zaświadczenie potwierdzające co najmniej 3 donacje wydane przez regionalne centrum, Wojskowe Centrum lub Centrum MSWiA krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Uwaga: ulga obowiązuje wyłącznie w czasie stanu zagrożenia epidemiologicznego albo stanu epidemii i jest ważna przez 6 miesięcy od daty wystawienia zaświadczenia!

Zakup biletu z powyższą ulgą w kanałach internetowych i biletomatach jest możliwy od 1 lutego 2021 r.  Podróżni mogą również zakupić bilet z przysługującą ustawową ulgą w kasach biletowych i u konduktora na pokładzie pociągu.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.