Łódź - Warszawa oferta specjalna – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

zbliżenie na sylwetkę Flirta 3 ŁKA na nim ikony zalet ŁKA komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Łódź - Warszawa oferta specjalna

 
 
Połączyliśmy Łódź z Warszawą. Najszybsze połączenie to nawet 58 minut z Warszawy Zachodniej do Łodzi Widzewa.

Specjalnie dla naszych Pasażerów stworzyliśmy z Partnerami ofertę pobytową w Łodzi.
Posiadając bilet Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej można skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. Dzięki temu można skorzystać z wielu atrakcji jakie oferuje Łódź. Podstawą do skorzystania z oferty pobytowej u Partnera jest okazanie biletu na podróż z Warszawy do Łodzi pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, bilet uprawnia do skorzystania ze zniżki w weekend, w którym odbywała się podróż. (Bilet z soboty, uprawnia do zniżek także w niedzielę).
 
Ważne, aby z pociągu dostać się do odpowiedniej restauracji, hostelu klubu czy teatru. Ułatwi to porozumienie pomiędzy ŁKA a Zarządem Dróg i Transportu w Łodzi, na mocy którego Bilet ŁKA ważny na przejazd do Łodzi uprawnia do bezpłatnego korzystania z przejazdu autobusami i tramwajami w Łodzi przez 60 minut od godziny przyjazdu widocznej na bilecie.
  Warunki taryfowe oferty "Bilet ŁKA"
Logotyp Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi
Po powrocie z Łodzi do Warszawy postępujemy podobnie, Umowa ŁKA z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie, podpisana z okazji inauguracyjnego połączenia 5 marca 2016 roku przewiduje, że po dojechaniu do Warszawy, z tramwajów, autobusów warszawskich, metra oraz SKMki korzystać możemy bezpłatnie przez 75 minut. Ta oferta dotyczy jedynie biletów jednorazowych, nie dotyczy biletów internetowych oraz z systemu Skycash.
  Warunki taryfowe oferty "Bilet ŁKA"
Logotyp Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie
 
 
A jakie zniżki oferują nasi Partnerzy?

Na początek zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w łódzkich Teatrach.

Teatr Wielki w Łodzi, największa scena Łodzi, wspaniały zespół przygotowujący widowiskowe i spektakularne aranżacje największych dzieł opery i baletu.
Z biletem ŁKA Warszawa - Łódź Bilet na spektakl otrzymamy ze zniżką wg cennika ulgowego.
 
Teatr Lalek Arlekin im Henryka Ryla w Łodzi  zaprasza na wyjątkowe spektakle dla dorosłych, niepowtarzalne, klimatyczne, zapadające w pamięć wydarzenia teatralne. Z biletem ŁKA bilety na spektakle dla dorosłych - DekAmore i Mistrz i Małgorzata w cenie biletu ulgowego.

Muzeum Animacji Se-Ma-For
Ciekawych świata animacji zachęcamy do odwiedzenia magicznej wystawy, która mieści się w nie mniej tajemniczym miejscu - zabytkowym kompleksie EC-1 w Łodzi. To właśnie tutaj mieszkają ulubieni bohaterowie dobranocek, których starsi pamiętają z dzieciństwa Tutaj tworzy się niesamowite, bajkowe scenografie, a na świat przychodzą lalki, które ożywają na szklanym ekranie. Można tu dowiedzieć się więcej o historii polskiej animacji, poznać tajniki techniki animacyjnej i z bliska obejrzeć sprzęt filmowy.
Z biletem ŁKA bilety wstępu na wystawę Se-Ma-For Muzeum Animacji tańsze o 20 zł. Oferta obejmuje bilet wstępu rodzinny (1 osoba dorosła + max. 3 dzieci, lub 2 osoby dorosłe + max 2 dzieci).
 
Po spektaklu lub zwiedzaniu warto coś zjeść. Łódź słynie w Polsce z miejsc wartych odwiedzenia, ul. Piotrkowska, OFF Piotrkowska - jeden z 7 Cudów Polski wg National Geographic czy łódzkie woonerfy. W tych miejscach zlokalizowane są lokale naszych Partnerów.
 
MITMI restobar to druga najlepsza restauracja w Łodzi wg recenzentów prestiżowego francuskiego przewodnika Gault&Millau. Restauracja mieści się w pofabrycznym kompleksie kreatywnym OFF Piotrkowska Center. Zespół MITMI poleca nowoczesne dania mięsne, wegetariańskie oraz wyjątkowe desery. Obowiązkowy punkt podczas wizyty w Łodzi.
Z biletem ŁKA 10 % rabatu :)


MOTYWY 
to wg. czytelników portalu Jemy w Łodzi najlepsza łódzka restauracja otwarta w 2015 r. MOTYWY sa zmienne, ale niezmiennie zachęcają do poznawania nowych, nieoczywistych smaków.
Koncepcja restauracji bazuje na nowoczesnej i jakościowej kuchni sezonowej z bardzo często zmieniającym się menu. W obecnej karcie znajdziecie m.in. steki, kaczkę, fois gras, dania wegetariańskie oraz małe dzieła sztuki - desery. Wrażenia kulinarne spotęguje dodatkowo miła i niezobowiązująca atmosfera oraz przepiękne wnętrze secesyjnej kamienicy, zlokalizowanej przy nowo otwartym podwórcu miejskim - woonerfie Tarugutta.
Z biletem ŁKA rabat 10% :)
 
POZYTYVKA to bardzo popularny lokal w samym sercu ulicy Piotrkowskiej, tuż przy woonerfach 6 sierpnia i Tarugutta. Zaprasza na codzienną, miejską kuchnię, ze specjalnością naleśników w każdej postaci.
W ramach oferty pobytowej do posiłku napój 0,5 l z pakietu promocyjnego gratis.

 
PIWOTEKA NARODOWA to pub, w którym gościom serwują najlepsze polskie oraz zagraniczne piwa kraftowe. 15 kranów z ciągłą rotacją piw oraz kilkadziesiąt piw butelkowych gwarantują, że nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie. Zadba o to również wykwalifikowana obsługa, która doradzi i pomoże w wyborze najlepszej pozycji dla Klienta.
W lokalu możemy spróbować także pełnej oferty piw z Browaru Piwoteka.
Z biletem ŁKA piwo lane w rozmiarze 0,5 l w cenie piwa średniego 0,3l .

 
Skoro jesteśmy na Piotrkowskiej i jest weekend to zapraszamy do jednego z najlepszych miejsc, gdzie można poczuć nocne życie miasta. LOŻA CLUB&LOUNGE to klub wyjątkowy, elegancki, nawiązujący do tradycji i klimatu klubów na najwyższym poziomie, dla ludzi z klasą.
Impreza na Piotrkowskiej to kwintesencja weekendowego pobytu w Łodzi i absolutny punkt obowiązkowy.
W ramach naszej akcji wejście do klubu i bon na welcome drink gratis.
 
Jeśli korzystacie Państwo z atrakcji Łodzi warto w stolicy naszego regionu przenocować.

Dla pasażerów ŁKA sieć CFI Hotels przygotowała w swoich obiektach działających pod marką BOUTIQUE ofertę promocyjną ze zniżką aż 20%, wystarczy okazać bilet ŁKA w recepcji jednego z hoteli:
 
Boutique Hotel's I - ul. Milionowa 25
Boutique Hotel's II - ul. Rewolucji 1905 r. 8
Boutique Hotel's III - al. Piłsudskiego 10/14
Boutique Hostel - ul. Stefanowskiego 17
 
 
Nocować można także na Pietrynie. To tu pod numerem 120 mieści się Stare Kino Cinema Residence jedyne w Polsce tak wyjątkowe miejsce, zachwycające swoim filmowym charakterem i oryginalnym wystrojem wnętrz. Każdy apartament to inna, filmowa opowieść, która zabierze w niezwykłą podróż do magicznego świata kinematografii, w którym wszystko jest możliwe.
Z biletem ŁKA otrzymacie Państwo 15% zniżki na usługi noclegowe oraz nieodpłatny bilet w kinie w ramach noclegu.
 
Oferta dotyczy biletów na pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na trasie z Warszawy do Łodzi, obowiązuje wyłącznie w weekendy, w których odbywała się podróż.  Łódzka Kolej Aglomeracyjna nie ponosi odpowiedzialności za działania Partnerów. Promocje nie są wymienne na ekwiwalent pieniężny. 

Więcej o naszych Partnerach akcji Promocja Pobytowa Łódzki Weekend z ŁKA znajdziecie Państwo na stronach internetowych naszych partnerów. Logotypy stanowią hiperłącze do tychże.

 
 
 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.