Łódź - Warszawa – Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Łódź - Warszawa

Zachęcamy do podróżowania w weekendy i święta pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na trasie Łódź Fabryczna- Warszawa Wschodnia. ŁKA oferuje najszybsze i najtańsze połączenia. Dodatkowo na podstawie biletów kolejowych ŁKA pasażerowie mogą kontynuować podróż komunikacją miejską w Warszawie i w Łodzi.

Pociągi ŁKA kursują na trasie Łódź Fabryczna- Warszawa Wschodnia w weekendy i święta. Pociągi zatrzymują się na stacjach pośrednich: Łódź Niciarniana, Łódź Widzew, Koluszki, Rogów, Skierniewice, Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna.

ROZKŁAD

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów znajdą Państwo w zakładce "Rozkłady Jazdy".
 

CENY BILETÓW

ŁKA oferuje najtańszą ofertę biletów na przejazd „Łódzkie Bliżej Ciebie” - warunki taryfowe.

Na przejazd w jedną stronę:

  • normalny 27,00 zł
  • uczniowie (ulga 37%) 17,01 zł
  • studenci (ulga 51%) 13,23 zł

Na przejazd w dwie strony "tam i z powrotem" – bilet obowiązuje 2 dni (licząc od godziny wskazanej na bilecie do godziny 24:00 drugiego dnia ważności biletu – przejazd „z powrotem” drugiego dnia możliwy gdy będzie uruchomione połączenie obsługiwane przez „ŁKA” sp. o.o.):

  • normalny 45,00 zł
  • uczniowie (ulga 37%)  28,35 zł
  • studenci (ulga 51%) 22,05 zł

GDZIE KUPIĆ

Bilety przez Internet na przejazd ŁKA można kupić między innymi tutaj:

https://koleo.pl/

http://m.skycash.com

www.e-bilet.lka.lodzkie.pl

www.bilkom.pl

www.mpay.pl.

www.e-podroznik.pl

Bilety dostępne są również w kasach i biletomatach stacjonarnych na dworcach, w biletomatach w pociągach oraz u obsługi.

ZAREZERWUJ SOBIE DOBRE MIEJSCE

Od 31 marca 2018 roku na podróż pociągiem ŁKA Sprinter możesz zakupić bilet z gwarantowanym miejscem do siedzenia.
Zakup takiego biletu odbywa się w aplikacji i na stronie Koleo.pl, w każdym pociągu możliwa jest rezerwacja 52 miejsc (po 26 w wagonie 1 i 2).
Wejdź na koleo.pl i zapewnij sobie wygodną podróż.

KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ Z BILETEM ŁKA

Pasażerowie ŁKA korzystający z połączeń Łódź- Warszawa nie muszą się martwić o bilet na komunikację miejską. Na podstawie biletu kolejowego po dotarciu na dworzec w Łodzi, bądź Warszawie mogą kontynuować podróż:

Grafika przedstawia sylwetki autobusu i tramwaju oraz treść, 60 minut po Łodzi, 75 minut po Warszawie

Bilety kupione na przejazd pociągiem ŁKA Sprinter w relacji:

  • z Łodzi do Warszawy będą uprawniać do przejazdów komunikacją miejską w Warszawie przez 75 minut w strefie I (licząc od godziny wpisanej przez podróżnego na odwrocie biletu ŁKA, najpóźniej przed rozpoczęciem przejazdu środkami komunikacji miejskiej ZTM. Godzina rozpoczęcia terminu ważności biletu w komunikacji miejskiej ZTM nie może być późniejsza niż 60 minut od wyznaczonego w rozkładzie jazdy pociągów czasu przyjazdu pociągu ŁKA Sprinter do stacji Warszawa Centralna)
  • z Warszawy do Łodzi będą uprawniać do przejazdów komunikacją miejską w Łodzi przez 60 minut w strefie 1 oraz 1+2 lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi (licząc od godziny wpisanej przez podróżnego na odwrocie biletu ŁKA, najpóźniej przed rozpoczęciem przejazdu środkami komunikacji miejskiej w Łodzi. Godzina rozpoczęcia terminu ważności biletu w komunikacji miejskiej w Łodzi nie może być późniejsza niż 60 minut od wyznaczonego w rozkładzie jazdy pociągów czasu przyjazdu pociągu ŁKA Sprinter do stacji Łódź Widzew)

Na bilecie należy umieścić trwały wpis „Ważny od godz. ...

  Warunki taryfowe oferty "Bilet ŁKA"