ŁKA laureatem nagrody „Firma Kolejowa Odpowiedzialna Społecznie” – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

zbliżenie na sylwetkę Flirta 3 ŁKA na nim ikony zalet ŁKA komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

ŁKA laureatem nagrody „Firma Kolejowa Odpowiedzialna Społecznie”

Celem konkursu  organizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz Interoperacyjności i Rozwoju Transportu Szynowego oraz ASTE Sp. z o.o. we współpracy z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi (Targami TRAKO) jest promocja idei społecznej odpowiedzialności biznesu oraz firm, które tę ideę wcielają w życie.

Jury doceniło przejrzyste i etyczne działania Spółki na rzecz środowiska naturalnego, lokalnej społeczności, pracowników, dostawców i pasażerów.  Nagrodę odebrał Jan Kotynia - Członek Zarządu ŁKA podczas Gali 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021. Oprócz pamiątkowego dyplomu i statuetki,  nagroda ma także wymiar finansowy i zgodnie z uchwałą Zarządu Spółki została w całości przekazana  na cel społeczny – leczenie współpracownika ŁKA i długoletniego pracownika PKP p. Jacka Derwisińskiego.

Zdjęcie prezentuje dyplom dla laureata nagrody oraz puchar w kształcie ptaka

Fot. Aste Jerzy Szczepanik

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.