Konferencja prasowa – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

zbliżenie na sylwetkę Flirta 3 ŁKA na nim ikony zalet ŁKA komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Konferencja prasowa

Dziś odbyła się konferencja prasowa z udziałem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera i Prezesa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Janusza Malinowskiego poświęcona nowym przystankom na terenie Łodzi i zwiększeniu dostępności do oferty przewoźnika.

Już od 14 marca pasażerowie ŁKA będą mogli korzystać z dwóch nowych przystanków – Łódź Radogoszcz Wschód i Łódź Andrzejów Szosa. Dzięki tym inwestycjom mieszkańcy wschodnich i północnych obrzeży miasta zyskają możliwość dojazdu m.in. do centrum miasta.

Modernizacja linii sieradzkiej umożliwi uruchomienie pociągów przyspieszonych ŁKA (nowość o ofercie), które pokonają całą trasę w zaledwie 38 minut, natomiast do Zduńskiej Woli dojadą w 27 minut. Podróżni skorzystają z nowych przystanków i bezpiecznych przejść podziemnych.

Na stronie internetowej lka.lodzkie.pl od kilku dni dostępna jest nowa wyszukiwarka połączeń, która daje możliwość planowania podróży i zakupu biletów. Przez cały marzec pasażerowie ŁKA kupujący bilety poprzez platformę Koleo mogą wygrać vouchery na przejazdy pociągami przewoźnika o wartości 10 zł i 50 zł oraz inne nagrody.

Więcej informacji na temat marcowej korekty rozkładu jazdy oraz zmian na liniach znajduje się pod linkiem.

Mimo pandemii ŁKA utrzymuje przewozy na stosunkowo wysokim poziomie i uruchamia nowe połączenia.


Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.