II Konferencja Naukowa pt. „Logistyka i Bezpieczeństwo XXI wieku” w Mławie – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Animowany obrazek pociągu jako uzupełnienie bannera

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

II Konferencja Naukowa pt. „Logistyka i Bezpieczeństwo XXI wieku” w Mławie

25.05.2023 r.

18 maja przedstawiciele Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej uczestniczyli  w II Konferencji Naukowej pt. „Logistyka i Bezpieczeństwo XXI wieku” w Mławie. Częścią tego spotkania - zorganizowanego przez Państwową Uczelnię Zawodową im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie - był panel dyskusyjny „MOTIONAL” – Projekt na Rzecz Transformacji Europejskiego Systemu Kolejowego, podczas którego  przedstawiciele ŁKA wraz z innymi uczestnikami Projektu zaprezentowali jego główne założenia. W trakcie dyskusji poruszono wątki mobilności, podróży intermodalnej oraz wykluczenia komunikacyjnego.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna, jako jedyny samorządowy przewoźnik pasażerski w kraju, od początku powstania projektu, bierze aktywny udział w jego realizacji. Na konferencji zostały podkreślone działania podejmowane przez przewoźnika  w celu sukcesywnej integracji różnych środków transportu, w tym, wyróżniającą ŁKA na tle kraju ofertę wzajemnego honorowania biletów w pojazdach ŁKA i lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi.

Udział w Projekcie, którego celem jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań transportowych, pozwoli Spółce - na podstawie już zdobytych doświadczeń -odkrywać nowe drogi rozwoju.

 

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.