Honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Honorowanie biletów Kolei Mazowieckich

Zasady wzajemnego honorowania biletów z Kolejami Mazowieckimi obowiązującego od 15 grudnia 2019 r.

Honorowanie biletów na odcinku Łowicz Gł. - Kutno:

  1. w pociągach osobowych KM honorowane będą bilety przewoźnika Łódzka Kolej Aglomeracyjna wydane na przejazdy pociągami kategorii ŁKA wg taryfy podstawowej:
  1. jednorazowe normalne lub z ulgami  ustawowymi,
  2. okresowe odcinkowe imienne  na przejazdy "w jedną stronę" lub  i "tam i z powrotem":
  1. na przewóz roweru, psa, bagażu podręcznego.
  1. w pociągach uruchamianych przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną kategorii ŁKA honorowane będą bilety wydane na przejazdy pociągami osobowymi KM (z kas biletowych i z kas mobilnych, z biletomatów, w tym również bilety zakodowane na Karcie Mazowieckiej):
  1. wg oferty specjalnej obowiązującej przy przejazdach pociągami KM uruchamianymi w  bezpośredniej relacji Warszawa - Płock/Gostynin (lub w relacji odwrotnej),
  2. sieciowe KM,
  3. dla osób uprawnionych do ulgowej usługi transportowej - wydanych wg Zasad odprawy osób uprawnionych do ulgowej usługi transportowej. (Zasady odprawy UUT)."

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.