Dyspozytor – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Dyspozytor

 

„Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o. o.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor Przewozów

Nr oferty: TED 2/2023

 

Wymagania:

Podstawowe obowiązki:

Oferujemy:  

Zainteresowane osoby prosimy o składanie bądź przesyłanie ofert opatrzonych tytułem „Dyspozytor” zawierających: CV oraz list motywacyjny pocztą na adres:

 

 „Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o.o.

al. Piłsudskiego 12

90-051 Łódź

lub drogą elektroniczną pisząc w tytule e-maila „Dyspozytor” na adres:

rekrutacja@lka.lodzkie.pl

do dnia 31 stycznia 2023 roku

 

Osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
Osoby, których oferty zostaną negatywnie rozpatrzone, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone.
Do udziału w naborze, zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniu. Nasza Spółka jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozpatrywane z równą uwagą. 

 

Dokumenty muszą zawierać klauzulę o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na stanowisko Dyspozytor (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

 

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.