Ceny biletów – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Obraz przedstawia pociąg oraz napis Warszawa- Łódź i Warszawa- Łódź. Zawarta jest informacja o ofercie 45 zł za podróż tam i z powrotem w dwa rożne dni weekendu

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 703–203–020 opłata 1,29 zł/min Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź status blokady usług premium swojego operatora.

Ceny biletów

Poniżej znajdują się linki do tabel z oficjalnym cennikiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (pliki PDF). Posiadamy jednak wiele atrakcyjnych ofert, dzięki którym podróżowanie jest jeszcze tańsze! Aby wyszukać najlepszą promocję kliknij tutaj e-bilet.lka.lodzkie.pl i przejdź do internetowego systemu sprzedaży, który dopasuje odpowiednią ofertę i zaproponuje najniższą cenę uwzględniając trasę przejazdu, datę zaplanowanej podróży i liczbę pasażerów.

Cenniki biletów jednorazowych obowiązujące od 15 grudnia 2019 r.

Cenniki biletów miesięcznych obowiązujące od 15 grudnia 2019 r.

Opłaty zryczałtowane, opłaty dodatkowe i tabele uprawnień do ulgowych przejazdów

Zaświadczenie o cenie biletu / czasie przejazdu / odległości taryfowej

Jeśli poszukujesz odległości taryfowych z poszczególnych miejsc, w których zatrzymują się pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej kliknij tutaj.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.