Ankieta UTK - Badanie satysfakcji pasażerów kolei 2021 – Łódzka Kolej Aglomeracyjna

zbliżenie na sylwetkę Flirta 3 ŁKA na nim ikony zalet ŁKA komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Infolinia

telefon 887-879–980 koszt jak za połączenie lokalne

Wyszukaj połączenie:

Rozkład jazdy dostarcza Koleo

Ankieta UTK - Badanie satysfakcji pasażerów kolei 2021

Zapraszamy do wypełnienia ankiety badania opinii pasażerów kolei przygotowanej przez Urząd Transportu Kolejowego.

Celem badania jest poznanie Państwa oceny i opinii dotyczącej komfortu podróży koleją, jakości obsługi i oferowanych usług, bezpieczeństwa, oferty przewozowej czy udogodnień dla osób z niepełnosprawnością oraz o ograniczonej mobilności. W ankiecie mogą Państwo wskazać również obszary, które wymagają największej poprawy.

Formularz składa się z kilkudziesięciu pytań, zarówno zamkniętych, jak i otwartych, umożliwiających udzielnie swobodnych odpowiedzi. Aby zakończyć ankietę należy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.

Wypełnienie całego formularza zajmie ok. 15 min. Warto poświęcić ten czas, gdyż Państwa opinia stanie się cennym źródłem informacji dla wszystkich podmiotów działających na rynku pasażerskich przewozów kolejowych. Na podstawie wyników badania zostanie również opracowany zbiorczy raport dotyczący aktualnej satysfakcji pasażerów kolei z jakości świadczonych usług.

Ankieta znajduje się pod adresem www.utk.gov.pl/ankieta i będzie dostępna do 23 grudnia 2021 r.

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane przez Państwa przeglądarkę. Więcej szczegółów na stronie Polityka Prywatności.